Get Adobe Flash player

Firmamızın merkez ofisinin de bulunduğu Ankara Yenimahalle ilçesi, Ankara’nın en büyük spor sitesi Klasspor.com’un bu yıl ilk defa düzenlediği Ankara’nın En Başarılı Spor Adamları ödüllerinde 7 ayrı kategoride ödüle layık görüldü.

Geceye damgasını vuran, 7 ödül kazanan Yenimahalle Belediyesi oldu.

Wonders’ta düzenlenen ödül töreni siyaset, iş ve spor camiasını bir araya getirdi. 432.540 kişinin oylarıyla ilk üçe kalan isimlerin belirlenmesinin ardından ödül almaya hak kazananlar, aralarında gazetecilerin ve spor duayenlerinin yer aldığı jüri değerlendirmesi ile açıklandı.

30 ayrı kategoride ödülün verildiği gecede futbol, basketbol, hentbol ve voleybolda en başarılılar belirlendi. Yenimahalle Belediyesi, hentbol kategorisinde ödülleri rakiplerine kaptırmadı. Yılın Hentbol Yöneticisi Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Mesut Bolatcan olurken, Yılın Hentbol Antrenörü Serdar Eler, Yılın HentbolcusuYeliz Özel, Yılın Hentbol Takımı ise Yenimahalle Belediyesi Kadın Hentbol Takımı oldu.

Yenimahalle'ye 7 Ayrı Kategoride Ödül

“LİG KUPASINI DA ALACAĞIZ”

Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Bolatcan, kendilerini bu ödüle layık gören herkese teşekkül etti.

Yılın Hentbol Antrenörü seçilen Serdar Eler ise böylesine anlamlı bir ödülü almaktan duyduğu mutluluğu ifade ederek, “Burada olmama sebep olan takımıma çok teşekkür ediyorum” dedi.

Başarılı oyunu ve tecrübesiyle Yılın Hentbolcusu seçilen kaptan Yeliz Özel de, “Klasspor’a ve oy veren herkese teşekkür ediyorum. Türkiye Kupası’nın ardından inşallah lig kupasını da Ankara’ya kazandıracağız” diye konuştu.

Öte yandan Yılın Altyapı Takımı YenimahalleBelediyespor U17 Takımı, Yılın Amatör Futbolcusu ise Yenimahalle Belediyesi Sporcusu Kubilay Reha Bengi oldu.

Yılın Belediye Başkanı kategorisinde hem halk oylamasında hem de jüri değerlendirmesinde Yenimahalle Belediye BaşkanıFethi Yaşar ödüle layık görüldü. Yaşar’ın spora ve sporcuya verdiği desteğe vurgu yapılan gecede yoğun programı nedeniyle törene katılamayan Yaşar’ın ödülünü Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Mesut Bolatcan aldı.

– ANKARA