Get Adobe Flash player

Son yıllarda yaşanmakta olan mevsim düzensizlikleri bulunduğumuz günlerde Haziran ayında olmamıza rağmen daha önce alışık olmadığımız şekilde sağanak yağışlı günler geçirmemize neden oluyor. Her yıl Nisan ve Mayıs aylarında yaşadığımız bol yağışlı günler, yüzünü bizlere Haziran ayının ilk günlerinde bolca gösteriyor. Bu hava koşulları da kış aylarının yanısıra taşınacak insanların en sevmediği durumdur.

Evden Eve Nakliyat ve Yağmur

Özellikle Ankara’da bu sene havaların düzensiz gitmesi evden eve nakliyat sektörünü olumsuz etkileyen unsurlar başında yer alıyor. Bu durum sadece Ankara nakliyat firmaları için değil, taşınma planı yapan insanlar için de geçerlidir. Bu günlerde taşınmayı planlayan insanlar hava koşulları nedeniyle taşınma tarihlerinde erteleme yapmak zorunda kalıyorlar.

Taşınılacak zamandan çok önce havanın güzel olacağı düşünülerek veya başka seçenek olmadan karar verilmiş taşınma tarihlerinde en büyük sürpriz havanın önceden çok net olarak tahmin edilememesinden ortaya çıkmaktadır.

Eğer bizimle günler öncesinden bir evden eve nakliyat tarihinde anlaşmışsanız ve taşınma günü gelip çattığında hava koşulları bozularak yağışlı bir gün ile karşılaşmışsanız, sorun edeceğiniz fazla bir şey yoktur. Nakliyat firmamızın her dönemin hava şartlarına göre aldığı önlemler sayesinde taşınma işleriniz siz değerli müşterilerimiz için kesinlikle sıkıntı olmayacaktır.

Gerek eşyalarınız için uygulayacağımız en iyi ambalajlama yöntemleri gerekse eşyalarınızın taşıması sırasında göstereceğimiz hassasiyet ve özen, hava nasıl olursa olsun sizlere hiç sorun yaşamadığınız mükemmel bir taşınma işlemi sunacaktır.

Tüm hava koşullarında Ankara içi veya şehirler arası evden eve nakliyat taleplerinizi her zaman olduğu gibi en kaliteli ve sorunsuz şekilde karşılamaya hazır bulunmaktayız.