Get Adobe Flash player

Evden eve nakliyat firmasının hizmet kalitesini belirleyen bir çok unsur vardır ve ambalajlama bunların içinde en önemlilerinden biri olarak ön plana çıkmaktadır. Bir nakliye firmasının elemanları evinize gelip eşyaları toplamaya başladığında, o eşyalara nasıl davrandığına dikkat edin ve taşıma kalitesinin ne doğrultuda seyredeceğini o an anlayın.

Nakliyat Öncesi Ambalajlama

Taşınma esnasında eşyaların zarar görüp görmemesi öncelikli olarak ambalajlama işlemlerinin kalitesi ile ilgilidir. Her eşyanın cinsine göre en uygun malzemeler le yapılacak bir paketleme işlemi, o eşyanın kamyona aktarılmasında, yolculuk esnasında ve tekrar araçtan eve taşınması sırasında olası bir çarpma ve sarsıntı nedeniyle bile hasar almamasını sağlar. Bu nedenle Ankara Nakliyat firmamız, tüm eşyalar taşınmadan önce her eşyanın türüne göre seçilmesi gereken ambalaj malzemesini belirler ve özen göstererek en iyi şekilde paketleme işlemi yapar.

Ambalaj malzemelerimiz tüm çeşitleriyle kamyonlarımızda her zaman hazır bulunur ve paketleme esnasında asla bir eksiklik ortaya çıkmaz ve geçici çözümler üretmeyiz. Tüm kırılacak ve çizilebilecek eşyalar hava kabarcıklı naylonlar, kraft kağıtlar ile paketlenir ve gene en emniyetli şekilde sağlam karton koli veya plastik varillere yerleştirilir. Bu özenli ve dikkatli ambalajlama çalışmasıyla sorunsuz tamamlanan bir evden eve nakliyat hizmeti veririz.