Get Adobe Flash player

Taşınmak istediğinizde ilk yapılması gereken iş elbette ki eşyaların düzenli bir şekilde toplanması ve paketlenmesidir. Çoğu kişi nakliye öncesi tüm eşyaları kendisi toplamayı tercih etmektedir ve bu son derece normal bir durumdur. Ancak işler bazen buna imkan tanımayacak şekilde gelişebilir veya bu işleri yapacak insan sayısı yetersiz olabilir.

İşte bu noktada evden eve nakliyat firmalarının eşya toplama işi yapıp yapmadığı da merakınız konusu olabilir.

Böyle bir durumda endişe etmenize gerek yoktur, çünkü evden eve nakliyat firmalarının toplamalı taşımacılık hizmeti devreye girecektir. Çoğu nakliyeci şirket gibi firmamız Elifoğlu Ankara Nakliyat ta sizlere taşınma işlerinizde yardımcı olacak uygulamalar yapmaktadır ve toplamalı taşımacılık hizmeti vermektedir.

Toplamalı Taşımacılık

Toplamalı evden eve nakliyat hizmeti ile ilgileniyorsanız, bu talebinizi nakliyat fiyatı almak için firmamızı aradığınızda belirtmeniz yeterlidir. Tüm eşyalarınız evinize gelen personelimiz tarafından en dikkatli şekilde toplanır ve gerekli ambalajlaması yapılarak eşyanın türüne göre en uygun şekilde kolilere veya plastik varillere emniyetli şeklide yerleştirilir.

Tüm çekmecelerinizde, vitrin ve dolaplarınızda bulunan eşyaların toplanması nakliye çalışmasında daha fazla zaman gerektirir ve toplamalı taşımacılık isteğinizi ilk görüşmelerimiz esnasında mutlaka belirtmeniz gerekir.

Toplamalı Evden Eve Nakliyat Ankara

***